KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

 2000' li yılların başlarında Türkiye' de Kesintisiz Güç Kaynakları' nda öncü bir firmada başladığımız bilgi ve tecrübe birikim sürecimizden sonra teknik ekibimizle kurduğumuz AGS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ ile son 5 yıldır sektörde kendi adımızla hizmet vermekteyiz.

  Sektörde ilk yıllarımızdan beri gördüğümüz eksiklikleri, yanlışları, hataları  bilgimizi ve tecrübemizi hayallerimizle harmanlayarak kurduk AGS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ' mizi.

Teknik hizmetlerimizi,

  • Yerli firmaların uzakdoğu ürünleriyle fiyat rekabetinden doğan hatalar,
  • Dünyada kendini kanıtlamış firmaların son kullanıcıya yüksek kar marjlı yaklaşımları,
  • Büyük firmaların oluşturduğu bürokrasilerde zaman kaybı ve çözümsüzlük,
  • Satış odaklı servis mantığıyla hizmet veren firmaların sektörde oldukları bilinci ile Teknik Servis bünyemizi, sadece müşteri sorun odaklı olarak izole ettik.

  Kendi bünyemizde kurduğumuz elektronik kart ve cihaz tamir kadromuzla artık üretici firmalarda dahil olmakla beraber, bir çok bayi ve servis firmalarınada bu konuda teknik destek veriyoruz.

  Teknik servisimizi kendi bünyemizde kurduğumuz elektronik kart - cihaz tamir ekibimiz sayesinde müşterilerimize aracısız,sorun odaklı, garantili ve düşük maliyetli hizmetler sağlamaktayız.

AGS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ

 

TOP