KURUMSAL

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


AGS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ, kendi bünyesinde uzman kadrosuyla Kesintisiz Güç Kaynaklarının seçimini, kurulumunu, bakımını, cihaz ve elektronik kartlarının tamirini size garantili ve düşük maliyetle taktim etmektedir.

Büyük firmaların bürokrasilerinden dolayı oluşan zaman kaybı, sadece satış yapan firmaların kendi bünyelerinde tamir ve bakım verememeleri hantallık ve yüksek maliyet getirmektedir. Sektörde oluşan yoğun rekabet yüzünden aslında maliyetlerin düştüğü görünsede arkasında daha büyük sorun bu da yüksek maliyet getirmektedir.

Teknik servisimizi kendi bünyemizde kurduğumuz elektronik kart - cihaz tamir ekibimiz sayesinde müşterilerimize aracısız,sorun odaklı, garantili ve düşük maliyetli hizmetler temin etmekteyiz.

AGS ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ, müşteri sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak 7/24 hizmet vermektedir.

Kampanyalar ve anlık indirimleri görmek için aşağıdaki linklere gözatabilirsiniz.

https://agselektronik.sahibinden.com/

https://www.gittigidiyor.com/magaza/ags-elektronik

 

 

Uzman kadromuz ile Türkiye'nin her bölgesinde 7 / 24 rahatça ulaşabileceğiniz, hızlı servis ve kaliteli destek veren AGS ELEKTRONİK, dürüst hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti mihraklı, ilkelerine bağlı olarak sizlere hizmet vermektedir.


 

Servis Hizmetlerimiz

Kesintisiz Çözüme odaklı olarak ilk hedefimiz müşterilerimize verdiğimiz hizmeti en profesyonel ve  en kaliteli şekilde , müşteri memnuniyetini meydana getirmektir. Türkiye'nin her yerine, Türkiye distribütörlüğünü ve ithalatanı yaptığımız ürünlerin sağladığı avantaj ve uzman eğitimli kadromuz ve teknik elemanlarıyla ile müşterilerimiz kesintisiz güç kaynağı ile ilgili Bakım, Devreye Alma, Yedek Parça ve Teknik Destek gibi ihtiyaçlarına ve voltaj regülatörleri, bakımsız aküler, frekans konvertörleri, invertör sistemlerine en hızlı ve kaliteli şekilde çözümler taktim etmekteyiz. 7/24 hızlı ve kesintisiz çözüm sunmanın birinci görevimiz olduğu bilinci ilerliyoruz ve hizmet veriyoruz.

Kesintisiz Çözüm deneyimli mühendis ve teknik elemanlarıyla satışını gerçekleştirmekte olduğumuz Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ) Regülatör, Redresör, Invertör vs. yanısıra, diğer Kesintisiz Güç Kaynağı, Voltaj Regülatörü ve Akü Şarj Redresörü marka ve modelleri konusunda da teknik servis, bakım, tamirat ve bakım sözleşmesi hizmetleri iletmektedir.

 

ANALİZ - PROJELENDİRME

Uzman kadromuz sizlerin tam olarak ihtiyacı olan sistemleri belirleyebilmek ve daha kaliteli çözümler  için en uygun tasarımları ücretsiz olarak projelendirmektedir. Bu sayede ihtiyacınız olan enerji çözümlerinde yaşanacak sorunların önüne geçilmekte ve en ekonomik ve projenizde gerekli olan kesintisiz güç kaynağı ,voltaj regülatörleri, bakımsız aküler, frekans konvertörleri, invertör vb. ürünlerin doğru seçimi yapmış olacaksınız.

 

KURULUM

Projelendirme bittikten sonra karar verilen ürünlerin ekibimiz tarafından tesisatınıza bütünleştirmektedir. Cihazlar yerinde test edilip çalıştırılarak kontrolleri yapılmakta ve kullanımları konusunda yetkili kişiye eğitimler verilerek teslim edilmektedir.

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

 • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) güç tespiti ve altyapı analizi
 • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) montajı
 • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) akü testi ve akü değişimi
 • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) arıza tespiti ve tamiri
 • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) bakımı ve temizlik işleri
 • Kesintisiz Güç Kaynaklarının demontaj , tekrar montaj işlemleri
 • Kesintisiz Güç Kaynaklarının parçalı bakım anlaşması , parçasız bakım anlaşması
 • Kesintisiz Güç Kaynaklarının paralellenme işlemleri
 • Kesintisiz Güç Kaynaklarının yazılım çözümleri
 • Kesintisiz Güç Kaynaklarının SNMP problemlerinin giderilmesi
 • Kesintisiz Güç Kaynaklarının Harmonik ölçümleri ve problemlerin giderilmesi
TOP